Prehistoryczne lalki Cave Club 0
Prehistoryczne lalki Cave Club


Co to jest Cave Club?

Cave Club to nowy serial emitowany wyłącznie na YouTube przedstawiający przygody piątki niezwykłych dzieci - jaskiniowców, którzy przeżywaj przygody w czasach prehistorycznych. Kilku minutowe odcinki przedstawiają alternatywną wersję dzisiejszych znanych przedmiotów - telefon, SPA, a nawet selfi. To wszystko mali jaskiniowcy odkrywają jako pierwsi i w ten sposób poznają siłę przyjaźni. W Cave Club dinozaury są domowymi pupilami, a mali bohaterowie mają tyle przygód, że nie mogą wysiedzieć w jaskiniach.

Cave Club  

Co zawiera zestaw lalki Cave Club?

Każda postać ma wyjątkowego zwierzęcego towarzysza,  grzebień i element dopasowany do swojej wyjątkowej osobowości. Punkty zgięcia w łokciach, nadgarstkach i kolanach umożliwiają odgrywanie pełnych akcji przygód takich jak ucieczka przed tyranozaurem lub omijanie płynącej lawy. Zbierz swoją kolekcje niezwykłych lalek i ich pupili. Stwórz własny klub przyjaźni. Każda z nich jest inna, Emberly jest nieustraszona, ciekawska i rządna przygód. Roaralai to szalona dziewczyna wychowana przez tygrysy. Tella dzięki swojemu teleskopowi potrafi przepowiedzieć przyszłość. Fernessa kocha wszystkie rośliny , które ją otaczają i na sam koniec Slate który uwielbia uwiecznić historie na swoich obrazach. Przenieś wyobraźnię w prehistoryczne czasy i odkrywaj nowe szalone historie z lalkami i zabawkami Cave Club. Era przyjaźni i zabawy trwa!

 

 

Figurki Cave Club Dino kryształy.

Swoją kolekcję możesz wzbogacić o Dino kryształy. W każdym z kryształów znajdują się 4 niespodzianki w tym figurka słodkiego dinozaura. Jednak dopiero po otwarciu kryształu dowiadujemy się jakie zwierzątko na nas czeka w środku. Tajemniczy opakowanie skrywa w środku pukiel włosów małego stworka, zabawki tematyczne, a także saszetkę z piaskiem kinetycznym lub slime. Co daje dodatkową zabawę dla Twojej pociechy.

Czy serial Cave Club podbije serca dziewczynek?

My jesteśmy zachwyceni kolorowym światem prehistorii dlatego zabawki są już do kupienia w naszym sklepie stacjonarnym oraz tutaj

A resztę zobaczcie i oceńcie sami.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl