Schleich Dinosaurs - figurki do kolekcjonowania i zabawy
Schleich Dinosaurs - figurki do kolekcjonowania i zabawy

Przeżyj prehistoryczną przygodę z figurkami kolekcjonerskimi Schleich dinosaurs

Prehistoryczne gady, które wyginęły miliony lat temu zostały odtworzone z najmniejszymi szczegółami i precyzją. Niektóre z figurek dinozaurów mają ruchomą dolną szczękę, a inne z nich ruchome kończyny albo szyję. Dinozaury w żywych kolorach, na pewno przykują uwagę dziecka i uruchomią jego wyobraźnię. Figurki Schleich to dinozaury mięsożerne jak i roślinożerne. Świat dinozaurów jaki stworzył Schleich pozwala dzieciom rozwijać fascynację prehistorycznymi czasami i przenieś się daleko wstecz. Pozwól dziecku stworzyć własny Park Jurajski i podaruj mu figurki kolekcjonerskie Schleich Dinosaurs.

 

Stwórz własny Park Jurajski

W domowym kąciku prehistorycznym warto mieć zróżnicowane gatunki dinozaurów te mięsożerne jak i roślinożerne. Dinozaurem który budził grozę jest tyranozaur, to jeden z największych drapieżników jakie zamieszkiwały ziemię. Tyranozaur to ulubiony dinozaur Stasia. Kolekcjonuje je już od kilku lat i w swojej kolekcji ma m.in. diplodoka, stegozaura, allozaura czy iguanodona. Wygłodniały dinozaur król dinozaurów tyranozaur rex, z wielkimi zębiskami wędruje między drzewami po parku i szuka czegoś na kolację. Ooo.. jest, znalazł małego dinozaura, który nie zdołał uciec. Jednak tak mały dinozaur to dla niego tylko przekąska - poszedł szukać dalej. Na swojej drodze napotkał agustinia, to roślinożerny dinozaur z długą szyją i kolcami na grzbiecie. Ponieważ agustini był nie groźnym dinozaurem skostniałe płytki i kolce na ciele służyły mu do obrony przed mięsożercami.

Antek na swoje szóste urodziny dostały wymarzoną kamienna jaskinię. Mięsożerny herrerazaur z ruchomą dolną szczęką krąży wokół jamy małych dinozaurów. Miroraptor może się przed nim dobrze schować, ze względu na mały rozmiar ciała, ale psikatozaur ma tylko jedną szansę - ucieczkę. Czy mu się to uda? Antek przednią część jaskini może przerobić na wyrzutnie kamienna. A po przesunięciu kamiennej kolumny skały zakopią wszystko co się pod nimi znajduje. 

Świat dinozaurów zachęca do poznawania tajemnic i kieruje do poznawania różnych ścieżek przyrody. Edukacja i kreatywność to elementy, które każdemu dziecku są potrzebne do prawidłowego rozwoju. A jeśli jest przy tym doskonała zabawa to i nauka jest przyjemniejsza. Po przez figurki prehistorycznych gadów dziecko będzie mogło się czegoś o nich nauczyć i zaciekawić tymi wymarłymi stworzeniami.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl