Schleich Dinosaurs - figurki do kolekcjonowania i zabawy 1
Schleich Dinosaurs - figurki do kolekcjonowania i zabawy

Przeżyj prehistoryczną przygodę z figurkami kolekcjonerskimi Schleich dinosaurs

Prehistoryczne gady, które wyginęły miliony lat temu zostały odtworzone z najmniejszymi szczegółami i precyzją. Niektóre z figurek dinozaurów mają ruchomą dolną szczękę, a inne z nich ruchome kończyny albo szyję. Dinozaury w żywych kolorach, na pewno przykują uwagę dziecka i uruchomią jego wyobraźnię. Figurki Schleich to dinozaury mięsożerne jak i roślinożerne. Świat dinozaurów jaki stworzył Schleich pozwala dzieciom rozwijać fascynację prehistorycznymi czasami i przenieś się daleko wstecz. Pozwól dziecku stworzyć własny Park Jurajski i podaruj mu figurki kolekcjonerskie Schleich Dinosaurs.

 

Stwórz własny Park Jurajski

W domowym kąciku prehistorycznym warto mieć zróżnicowane gatunki dinozaurów te mięsożerne jak i roślinożerne. Dinozaurem który budził grozę jest tyranozaur, to jeden z największych drapieżników jakie zamieszkiwały ziemię. Tyranozaur to ulubiony dinozaur Stasia. Kolekcjonuje je już od kilku lat i w swojej kolekcji ma m.in. diplodoka, stegozaura, allozaura czy iguanodona. Wygłodniały dinozaur król dinozaurów tyranozaur rex, z wielkimi zębiskami wędruje między drzewami po parku i szuka czegoś na kolację. Ooo.. jest, znalazł małego dinozaura, który nie zdołał uciec. Jednak tak mały dinozaur to dla niego tylko przekąska - poszedł szukać dalej. Na swojej drodze napotkał agustinia, to roślinożerny dinozaur z długą szyją i kolcami na grzbiecie. Ponieważ agustini był nie groźnym dinozaurem skostniałe płytki i kolce na ciele służyły mu do obrony przed mięsożercami.

Antek na swoje szóste urodziny dostały wymarzoną kamienna jaskinię. Mięsożerny herrerazaur z ruchomą dolną szczęką krąży wokół jamy małych dinozaurów. Miroraptor może się przed nim dobrze schować, ze względu na mały rozmiar ciała, ale psikatozaur ma tylko jedną szansę - ucieczkę. Czy mu się to uda? Antek przednią część jaskini może przerobić na wyrzutnie kamienna. A po przesunięciu kamiennej kolumny skały zakopią wszystko co się pod nimi znajduje. 

Świat dinozaurów zachęca do poznawania tajemnic i kieruje do poznawania różnych ścieżek przyrody. Edukacja i kreatywność to elementy, które każdemu dziecku są potrzebne do prawidłowego rozwoju. A jeśli jest przy tym doskonała zabawa to i nauka jest przyjemniejsza. Po przez figurki prehistorycznych gadów dziecko będzie mogło się czegoś o nich nauczyć i zaciekawić tymi wymarłymi stworzeniami.

 

Komentarze do wpisu (1)

10 czerwca 2021

Mój syn zbiera wszelkiego rodzaju dinozaury, którymi się często bawi (poluje, odgrywa scenki, ale często po prostu ustawia je według różnych predyspozycji tylko jemu wiadomych) :). Największą kolekcję ma ze Schleicha i zdecydowanie są to najładniej wykonane i wyważone ze wszystkich figurek jakie posiadamy - polecam wszystkim niezdecydowanym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl