Drewniane dźwiękowe puzzle Mellisa&Dough 0

Drewniane puzzle z dźwiękiem - zabawkipl.pl Atrakcyjne wakacje z dzieckiem


Dzisiaj przedstawimy Wam drewniane puzzle z efektami dźwiękowymi firmy Melissa and Doug. Jest to jedna z bardziej znanych firm, która produkuje wysokiej jakości zabawki dla mniejszych i większych dzieci 😁. Jest to marka amerykańska, która stawia przede wszystkim na jakość produktów oferowanych dla dzieci. Tak naprawdę zabawki te znane są na całym świecie, gdzie przechodzą masę testów bezpieczeństwa i wszystkie je przechodzą. Ważne przy zabawie z maluchami jest fakt, że do produkcji używa się wysokiej jakości drewna, a farby, którymi pokryte są wszystkie zabawki są nietoksyczne 👍.
 

Dźwiękowe puzzle dla malucha

Nad tym czy warto z dziećmi bawić się takimi zabawkami napisano już mnóstwo artykułów i tu nic nowego nie wniesimy 😁. Nie mniej chcieliśmy Wam opisać jak nasz maluch tymi puzzlami był zachwycony 👍. Lubi układać inne drewniane puzzle, ale kiedy pierwszy raz udało mu się ułożyć element i wydobył się odgłos jego ulubionego wozu strażackiego, nie odszedł od układanki przez następną godzinę 😁😁. Jak widzicie na zdjęciach w tym przypadku mamy w układance różnego rodzaju pojazdy. Po włożeniu każdego puzzla w odpowiednie miejsce wydobędzie się bardzo realistyczny dźwięk, czy to samolotu, statku, czy karetki. Jest to można powiedzieć swojego rodzaju nagroda, za dobrze ułożone puzzle 👍. Jakość wykonania poszczególnych elementów jest bardzo dobra i nawet po długim użytkowaniu nic się nie dzieje, a zabawka wygląda jak nowa 😁. Poza dobrą zabawą, dzieci uczą się rozróżniania kształtów, kolorów, zostają także uwrazliwieni na różne dźwięki 😁.
 

Kreatywne prezenty dla dziecka 

Jeśli szukacie interesujących i kreatywnych zabawek dla dziecka koniecznie zajrzyjcie do sklepu zabawkipl.pl. Opisywaliśmy już tablicę manipulacyjną z tego sklepu ➡️ link, a dzisiaj specjalnie dla Was puzzle dźwiękowe 😁. Wybór ciekawych zabawek jest tam naprawdę duży, niezależnie od wieku dziecka każdy znajdzie coś ciekawego 😁. Wszystko zawsze pięknie zapakowane, a przesyłka bardzo szybka - co ważne kiedy kupujemy na ostatnią chwilę 😁. 
 Komentarze do wpisu (0)

Chmura tagów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl