Barbie Olimpijka Tokyo 2020
Barbie Olimpijka Tokyo 2020

Barbie olimpijka Tokyo 2020


Daj się ponieść marzeniom i wypróbuj różne ścieżki kariery z Barbie. Lalka Barbie gimnastyczka uwielbia ambitne wyzwania, a te profesjonalistki mierzą bardzo wysoko. Teraz Barbie pozwala być częścią ekscytujących igrzysk olimpijskich. Barbie wkracza w świat igrzysk olimpijskich, obejmując pięć nowych sportów dodanych do programu olimpijskiego, możesz wybrać karate, skateboarding, softball, wspinaczkę sportową i inne.
Barbie olimpijki to niesamowicie wysportowane dziewczyny, które spełniają swoje marzenia na igrzyskach olimpijskich w Tokyo. Pomóż im stanąć na podium. Ciężkie treningi i pasja do sportu to dwie rzeczy dzięki, którym może im się to udać. Barbie zachęca dziewczyny do uprawiania sportu i rozwijania poczucia przyjaźni, solidarności i fair play. Wybierz swoją ulubioną dyscyplinę sportową i zacznij przygotowania do niezwykłego wydarzenia.Jesteś miłośniczką sportu? Jaką dyscyplinę najbardziej lubisz?


Amelka uwielbia jazdę na deskorolce. Dlaczego, więc nie zostać mistrzynią olimpijską szalonej jazdy na deskorolce? Olimpijska lalka Barbie skateboardowa jest przegubowa i gotowa do wzięcia udziału w konkursie. Dzięki swojemu strojowi, olimpijskiej bluzie ze wzorem Tokio 2020, deskorolce, ochraniaczom i kaskowi - bo bezpieczeństwo też jest ważne, może zacząć przygotowania do olimpiady. Amelka zbudowała rampę do treningów dla swojej sportsmenki, będą razem trenowały przed tymi ważnymi zawodami. Bierze już rozbieg i wjeżdża na rampę. Jeeest!! udało się! Idzie im coraz lepiej.


Maja jest doskonała zawodniczką karate. Sama zdobyła już swoje pierwsze medale i kolorowy pas. Teraz może po trenować z Barbie zawodniczką karate. Ubrana w kimono i rękawice ochronne. Jak przystało na prawdziwe profesjonalistki nie marnują czasu i biorą się do pracy.


Co możemy znaleźć w zestawie


Każda lalka jest ruchoma i gotowa do rywalizacji, ma na sobie strój dopasowany do swojej dyscypliny sportowej z marką Barbie i Tokio 2020 oraz zawiera koszulkę olimpijską Tokio 2020 i „złoty” medal ze wstążką. Różnorodność sylwetek, kolor oczu i fryzur urozmaici zabawę i pozwala tworzyć nowe historie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl