Fru Blu zestawy do robienia dużych baniek mydlanych 3
Fru Blu zestawy do robienia dużych baniek mydlanych

Zabawa w ogrodzie? Uwielbiane przez dzieci bańki mydlane.

Zabawa bańkami mydlanymi pozwala kreować inny magiczny świat. Mieniące się tęczowymi kolorami latające bańki, które poruszają się wraz z wiatrem, wprawiają w zachwyt i pozwalają oderwać się od rzeczywistości. Zadziwiają i wywołują czystą radość. Zabawa w łapanie, dmuchanie czy gonienie baniek może trwać bardzo długo i prawie nigdy się nie nudzi.

FRUBLOWAĆ może każdy i wszędzie!

Ogromne bańki mydlane to zabawa uwielbiana przez dzieci, ale także i dorosłych. Dużą popularność w ostatnich latach zdobyły bańki Fru Blu, z których dzięki specjalnej konsystencji płynu można zrobić duże latające bańki mydlane. Zestawy sznurków lub urządzeń typu pętle, motyle czy pistolety do produkcji baniek zyskują z roku na rok coraz większą popularność szczególnie na różnego rodzaju imprezach rodzinnych czy plenerowych. Fru Blu to bańkowy świat zabawy pełnej emocji i marzeń, dzięki któremu dzieci i dorośli mogą przyjemnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Magiczne bańki mydlane Fru Blu

 

Bańki mydlane na rodzinnej imprezie

W ostatnich latach, producenci płynów do baniek mydlanych prześcigają się w uatrakcyjnieniu tej ponadczasowej zabawy. Coraz częściej spotykamy na domowych dziecięcych imprezach animatorów organizujących czas dzieciom. Jednak dzięki akcesoriom i chwili poświęconej dziecku możemy sami zorganizować i poprowadzić imprezkę plenerową na urodzinach córki lub syna. Możemy w prosty sposób zorganizować dzieciom zabawę podczas wesela czy innej uroczystości rodzinnej - jak się okazuje, przy tej czynności dobrze bawią się także dorośli, którzy wpadając w amok zabawy puszczania baniek dzieciom sami dziecinnieją :)

 

Jakie akcesoria do baniek?   Zabawy rodzinne z bańkami mydlanymi

 

Jakie akcesoria do baniek warto kupić aby zadowolić wszystkie grupy wiekowe?

Kosiarka do baniek mydlanych, to uwielbiana zabawka przez młodsze dzieci, które chętnie naśladują rodziców, wykonujących prace w ogrodzie. "U taty spod kosiarki nie wylatują bańki - moja jest lepsza" - stwierdził pewnego dnia Grześ. Na rynku spotykamy różne kosiarki mechaniczne i napędzane bateriami.

Kupując kosiarkę do baniek mydlanych połączysz dobrą zabawę z magią baniek mydlanych! Widok kolorowych baniek w parku podczas spaceru, w ogrodzie czy na placu zabaw zawsze wywołuje u wszystkich emocje radości. Kosiarka Fru Blu wytwarzania bańki po naciśnięciu przycisku, podczas zabawy imituje dźwięki prawdziwego urządzenia.

 

Kosiarka Fru Blu do baniek mydlanych   

 

Sznurki do dużych baniek mydlanych są uwielbiane przez starsze dzieci, jednak zmyślny trzylatek przy dobrym wietrze poradzi sobie z produkcją baniek większych od niego samego. Śmiesznie to wygląda i sprawia dziecku niewątpliwie wiele radości, jednak stosunkowo długie kijki i dość długi sznurek może spowodować zniechęcenie dziecka do zabawy, wtedy kiedy sznurek zabrudzony o podłoże przestanie robić bańki. Dlatego sznurki polecam troszkę starszym dzieciom i dorosłym, którzy przy odrobinie wprawy potrafią wytworzyć naprawdę ogromne latające bańki, a nawet zamykać latające bańki w kolejnej bańce.

 

Sznurki do baniek mydlanych 

 

Dla młodszych dzieci idealnym rozwiązaniem są obręcze, pętle lub tzw. motylek gdzie kijek jest stosunkowo krótszy, a wytworzenie bańki jest o wiele prostsze bo wystarczy zanurzyć sznurek w płynie i delikatnym ruchem ręki można wywołać produkcję baniek.

Proste w obsłudze są także pistolety na baterie, które potrafią produkować dużo małych baniek. Naciśnięcie spustu na pistolecie uruchamia wiatraczek, a wprawiany w ruch mechanizm, który samoczynnie zanurza się w płynie produkuje duże ilości niewielkich baniek idealnych do łapania lub zbijania.

 

Pętle do baniek mydlanych

Pistolety i obręcze do baniek mydlanych

Polecamy zakupić zapasowe baniaki 3L lub 5L aby zabawa trwała długo i bez ograniczeń.

 

Czy płyn do baniek Fru Blu jest bezpieczny dla dzieci?

Płyn do baniek mydlanych Fru Blu – PŁYN 5L - DKF8208 – FRU BLU SOLUTION 5L Pojemność 5 l, produkowany w Unii Europejskiej, posiada pozytywną opinię instytucji certyfikującej TŰV. Płyn nie pozostawia śladów na tkaninach.

PŁYNY PŁYN FRU BLU - Płyn jest produkowany w Polsce. Posiada certyfikat z TÜV Rheinland laboratorium. Produkt jest bezpieczny dla dzieci jest dostępny w poręcznych baniakach o pojemności 3l oraz 5l.

 

Certyfikat Fru Blu

FruBlu ogromne bańki mydlane dla całej rodziny

 

Komentarze do wpisu (3)

31 maja 2021

W mojej rodzinie często podczas różnych imprez rodzinnych, szczególnie latem bawimy się w ogrodzie bańkami mydlanymi. Nie tylko dzieci puszczają bańki - w moim domu specjalistą od dużych baniek jest mąż i szwagier, a dzieci? ucieszone, że mogą uziemić latające baloniki zrobione przez wujków skaczą aż do nieba lub rzucają piankowymi samolotami. Ogrom zabawy dla wszystkich nawet dla dziadków przyglądających się tym wygłupom.

8 czerwca 2021

Bańki mydlane to super zabawa na ciepłe letnie dni, niestety niektóre płyny nieodwracalnie brudzą ubrania - choć przyznam, że tymi Fru Blu jeszcze się nie bawiłam z moimi dziećmi. Ktoś ma doświadczenie związane z tymi bańkami?

14 czerwca 2021

sola - z naszego doświadczenia wiemy, że bańki mydlane Fru Blu nie zostawiają śladów, choć zdarzyło nam się, że korzystając z płynów bliżej nie określonej marki ślady zostawały, jednakże każdorazowo w wyniku prania znikały bezpowrotnie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl